Jak wygląda codzienność muzyka?

happy g6fc98984e 640Życie artysty muzycznego nierzadko zdaje się prawdziwą idyllą. Sława utożsamiana jest przeważnie z wygodnym egzystowaniem, w którym nie brak wyjątkowych doświadczeń. W rzeczywistości jest to jednocześnie ciężka profesja. Fach ten wiąże się z latami nauki i wieloma wyrzeczeniami. Jak wygląda zawód muzyka od zaplecza?

Czytaj więcej: Jak wygląda codzienność muzyka?

Sposób na stres

słuchanie muzyki na stresKażdy z nas spotyka się w swoim życiu ze stresującymi sytuacjami, każdy też radzi sobie z tym w zupełnie inny sposób. Natomiast jedno jest pewne, u każdego jako pomoc sprawdzi się muzyka.

Czytaj więcej: Sposób na stres

Muzyka a rozwój dziecka

flute player g845da687c 640Muzyka jest z nami właściwie od zarania dziejów. O tym, że korzystnie wpływa ona na rozwój dziecka, mówi się nie od dziś. Potwierdzają to zrealizowane badania naukowe. Zastanówmy się więc, czemu dobrze jest od najmłodszych lat zapoznawać dziecko z muzyką.

Czytaj więcej: Muzyka a rozwój dziecka

Ruch dobry na wszystko

pexels run ffwpu 2539281Mnóstwo się rozprawia o tym jak ważny w życiu człowieka jest sport. Zwykle przypomina się to w związku z utratą ciężaru ciała. Mało ludzi zdaje sobie sprawę, że to tylko jeden ze skutków, który daje uprawianie ćwiczeń. Cały organizm pracuje zupełnie w inny sposób gdy cyklicznie ożywia się mięśnie. Aktywność fizyczna pomaga też przeciwdziałać różnym schorzeniom. Którym? Pod spodem kilka przypadków.

Czytaj więcej: Ruch dobry na wszystko

Background Image

Header Color

:

Content Color

: