Jesteś aktywny sportowo a organizujesz podróż poślubną? Jak zatem to zaplanować by było ciekawie i aktywnie?

man ge09052e5c 640Z całą pewnością, hobby w życiu jest jednym z najważniejszych czynników kształtujących nas jako ludzi. Zapewne zgodzisz się z nami, że do najpopularniejszych pasji ludzkich należy aktywność fizyczna. Nie sposób się temu dziwić, przecież ruch to samo zdrowie! Jak doskonale wiadomo, hobby łączy ludzi - zazwyczaj efektem tego połączenia jest założenie rodziny oraz ślub! Jeżeli więc jesteś fanem sportu oraz chcesz zorganizować niezapomnianą podróż poślubną, to bez wątpienia ten artykuł jest dla Ciebie!

Czytaj więcej: Jesteś aktywny sportowo a organizujesz podróż poślubną? Jak zatem to zaplanować by było ciekawie i...

Smaczny maraton przez miasto

pexels nataliya vaitkevich 4939429Mnóstwo rozmaitych lokali gastronomicznych, zapewnia nam okazję selekcjonowania w daniach. Zwiedzając miasto stu mostów, na każdej uliczce napotykamy inną propozycję. Nie można jednak ukryć, że prym wciąż prowadzą lokale z pizzą. Ów wspaniały pełen składników przysmak to bogate mieszanki smaków, lecz też niezwykła prostota dzielenia się. Na czym polega bezustanny cud tej potrawy? Gdzie odkryjesz najlepszą pizzę we Wrocławiu?

Czytaj więcej: Smaczny maraton przez miasto

O serwisie

Ćwiartka czyli 25 kilometrów. Półmaraton, który tak naprawdę każdy – przy odrobinie motywacji i regularnych ćwiczeniach – prędzej czy później będzie mógł przebiec.

Kiedyś śmiałem się z ludzi, którzy biegają i uczynili z tego hobby. Nudziło mnie to przeraźliwie. Do momentu, w którym kupiłem sobie bieżnię. Chciałem tylko schudnąć kilka kilogramów i ją sprzedać. Szybko mnie jednak bieganie pochłonęło i bieżnię zamieniłem na bieganie po dworze. Z czasem zacząłem brać udział w półmaratonach.

Jestem też wielkim fanem muzyki. I to też było odkrycie. Podczas biegania zakładam słuchawki na uszy i wreszcie mam czas, by nadrobić zaległości muzyczne. Mam tym samym trochę czasu dla siebie, rozwijam hobby, a jednocześnie dbam o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną. Muzyczna ćwiartka – zapraszam do lektury niniejszego bloga.

O mnie

Cześć, mam na imię Zygmunt. Uwielbiam biegać oraz słuchać muzyki. Interesuję się również nowinkami technologicznymi – wiadomo, jak słucham muzyki, to chcę żeby było to na dobrym sprzęcie. Zapraszam wszystkich, może kiedyś uda nam się pobiegać w większej grupie? Zawsze będzie to dodatkowa motywacja.

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

: