Marketing farmaceutyczny i suplementy dla sportowców – czy wygląd etykiet wpływa na wybór konsumentów?

marketing etykiety 1Żyjemy dzisiaj w świecie przebodźcowanym od różnego rodzaju informacji oraz komunikatów, które próbują zdobyć naszą atencję oraz zainteresowanie. Na dobrą reklamę ma nie tylko wpływ jasny przekaz informacyjny, ale także każdy detal wizualny, przykuwający oko potencjalnego nabywcy do danego produktu.

Czytaj więcej: Marketing farmaceutyczny i suplementy dla sportowców – czy wygląd etykiet wpływa na wybór...

Kilka uwag o graniu na gitarze

guitar gc5860a0f0 640Liczne grono młodych ludzi śni, by umieć grać na gitarze elektrycznej. To raczej ciężki aparat, aczkolwiek dzięki zawziętości i częstym lekcjom, możliwe jest sprawnie zapamiętać najważniejsze techniki posługiwania się gitarą. Dobrze jest też mieć pod ręką w przydatne akcesoria.

Czytaj więcej: Kilka uwag o graniu na gitarze

Siła chóru to nie tylko wokal

pexels cottonbro studio 7567336Mimo tego, iż pojawia się coraz więcej formacji wokalnych, jak i w branży muzycznej coraz bardziej dostrzegalne są efekty z nowoczesnym brzmieniem, zespoły chóralne szczycą się w dalszym ciągu dużą popularnością. Odnosi się to zarówno do chórów znanych, ale też do amatorów. Jeśli więc, jako pomysłodawca konkretnego wydarzenia, podejmujesz współpracę z chórzystami, musisz ogarnąć, jak usposobić się do ich występu.

Czytaj więcej: Siła chóru to nie tylko wokal

Muzyka - odkrywanie nowych twórców

Muzyka odkrywanie nowych twórcówDziś dostęp do muzyki jest niewątpliwie wygodniejszy niż jeszcze kilkanaście lat temu. Większość aktywnych dziś artystów oraz wytwórni wydaje piosenki na darmowych serwisach streamingowych, dzięki temu ekskluzywność materiału jest mniejsza, natomiast dostęp do muzyki jest coraz szerszy.

Czytaj więcej: Muzyka - odkrywanie nowych twórców

Background Image

Header Color

:

Content Color

: