Bieganie – postanowienie noworoczne

bieganie w zimieJak to z reguły bywa, w okolicy nowego roku, wiele osób decyduje się na przygotowanie postanowień, które mają odmienić ich życie. Mogą być to małe rzeczy, albo wręcz olbrzymie przedsięwzięcia.

Czytaj więcej: Bieganie – postanowienie noworoczne

Turystyka sportowa – gdzie wyjeżdżają sportowcy na turnusy treningowe, a dokąd na regenerację?

mountain biking g6310be575 640Osoby uprawiające sport nie mają prostego życia. Profesjonalne uprawianie sportu bardzo często wiąże się z częstymi podróżami. Większa część z nich to podróże ukierunkowane na treningi. Osoby uprawiające sport muszą gdzieś jednak wypocząć. Gdzie wyjeżdżają się więc na ćwiczenia, a gdzie na wypoczynek, i w jaki sposób dbają o kondycję?

Czytaj więcej: Turystyka sportowa – gdzie wyjeżdżają sportowcy na turnusy treningowe, a dokąd na regenerację?

Jak ćwiczyć jesienią?

jesienne bieganieKażdy doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest kondycja fizyczna. Dlatego najczęściej w lecie, możemy zaobserwować bardzo dużą ilość osób biegających zarówno po parkach jak i nawet w centrum miast.

Czytaj więcej: Jak ćwiczyć jesienią?

Złap oddech na rowerze w górach

little girl g95056cf2f 640Zieleniec to miejscowość (a w zasadzie część miasta Duszniki-Zdrój) umiejscowiona w południowo-zachodniej Polsce, na zboczu Gór Orlickich. Jest popularna szczególnie jako ośrodek sportów zimowych. Jednakowoż z racji lokalizacji idealnie nadaje się także dla osób, które wolą wycieczki górskie czy też wytchnienie pośród przyrody. Od jakiegoś czasu jest również częścią szlaku kolarskiego, gdzie wprawia się narodowa kadra. Jeżeli jesteś entuzjastą jazdy na rowerze to doskonałe miejsce dla Ciebie.

Czytaj więcej: Złap oddech na rowerze w górach

Background Image

Header Color

:

Content Color

: