Jak biegać w dużym mieście

runingKażdy kto żyje w dużym mieście wie, że żeby biegać, trzeba znaleźć sobie na to odpowiednie miejsce. Nie ma bowiem sensu biegać po nierównych chodnikach i co chwilę zatrzymywać się na światłach – zupełnie mija się to z celem. No chyba, że komuś pasuje robienie sobie co chwilę przerw.

Warto więc wybrać sobie park, w którym bieganie będzie rzeczywiście przyjemne. Warto żeby był to park w naszej okolicy, ale jeżeli będzie poza zasięgiem spaceru, to możemy tam pojechać na przykład tramwajem i biegać bezpośrednio w parku. Możemy też przemyśleć opcję jeżdżenia do parku rowerem – możemy to potraktować jako rozgrzewkę.

silowniaOczywiście można też biegać na siłowni na bieżni, ale to już w ogóle nie jest to samo. Natomiast jeżeli ktoś nie ma innej możliwości to i takie rozwiązanie będzie dobre. Ważne jest bowiem to, żeby się ruszać i dbać o swoją kondycję. Nawet jeżeli będziemy biegać w miejscu, z widokiem na miasto, zamiast z widokiem na drzewa i na świeżym powietrzu. Co więcej bieganie na siłowni to też większy koszt uprawiania tego sportu.

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

: