Playlista do biegania

muzyka

Zawsze jak biegam, muszę mieć ze sobą coś do słuchania. Uwielbiam wtedy włączyć sobie jakąś fajną muzykę i biegać w jej rytm. Bardzo mnie to relaksuje i sprawia, że bieganie jest dla mnie jeszcze przyjemniejsze i zdecydowanie szybciej mija mi wtedy czas.

Myślę, że niedługo postaram się wrzucić tutaj moje ulubione numery do biegania, albo nawet stworzę Wam jakąś gotową playlistę, żebyście mogli sobie z niej skorzystać. Natomiast teraz chciałbym Wam też napisać o innym rozwiązaniu, które ostatnio bardzo przypadło mi do gustu.

radioJako, że w ostatnich tygodniach mam dużo więcej pracy, którą muszę wykonywać w skupieniu, nie mam czasu na słuchanie radia w ciągu dnia i strasznie mi tego brakuje, ponieważ lubię te krótkie informacje i niespodzianki muzyczne. Dlatego postanowiłem, że w takie ciężkie dni, zamiast mojej ulubionej muzyki będę słuchał radia. Zawsze znajduję sobie jakąś ciekawą stację i staram się biegać tak, żeby choć raz móc wysłuchać informacji. Dzięki temu aż tak bardzo nie stresuje mnie mój napięty grafik w pracy.

Background Image

Header Color

:

Content Color

: