Aktywna podróż poślubna

honeymoon 35Dla wielu przyszłych nowożeńców podróż poślubna to unikalne zdarzenie. Już samo to, że związana jest z jednym z najważniejszych chwil w życiu, nadaje jej szczególnego charakteru i czyni równie istotnym momentem. Często decyzja o kierunku wyjazdu ma miejsce na wiele miesięcy przed datą wyznaczonego ślubu.

Niejedna para narzeczonych uważa, że podróż poślubna to unikalne wydarzenie. Już samo to, że ma związek z jednym z najbardziej entuzjastycznych dni w życiu, nadaje jej emocjonalnego charakteru i czyni niezapomnianym przeżyciem. Zazwyczaj decyzja o miejscu wycieczki jest podejmowana na wiele miesięcy przed dniem wesela. Szczególnie wyjazdy zorganizowane, gdzie miejscem zakwaterowania ma być hotel z basenem, a w ofercie znajduje się także wyżywienie all inclusive, zwiedzanie okolicy i imprezy okolicznościowe, wybierane są o wiele wcześniej. Mimo to nie każda para nowożeńców traktuje leniuchowanie na plaży za ukoronowanie swoich marzeń, a w zastępstwie wybiera aktywną formę poślubnej wyprawy. Naprzeciw im wychodzi coraz większa liczba agencji podróży. Niektóre z nich przygotowują również bony turystyczne, które można wręczyć w formie podarunku ślubnego. Przez to młoda para może wyruszyć w wyjątkową podróż do dowolnego kraju.

Zobacz też: https://www.qubushotel.com/pl/hotel-krakow

W jakie miejsce wybrać się na aktywną podróż poślubną?

honeymoon 23W sumie niemal każde państwo na świecie będzie doskonałym miejscem, żeby spędzić tam miesiąc miodowy pełen aktywności. Miłośnicy sportów ekstremalnych, boot campów oraz wymagających wędrówek zdecydowanie docenią plusy i mroźnych regionów Skandynawii, i romantycznych wysp Afryki, czy Azji. Nietuzinkowe sposoby na spędzenie czasu, zwłaszcza w kwestii zajęć wodnych, często proponują także popularne ośrodki położone nad morzem, które często nie budzą skojarzeń ze sportem, a bezczynnym wypoczynkiem na plaży, lub czerpaniem z uroków hotelu z basenem. Jednak nawet wycieczka na narty w ramach miesiąca miodowego nie musi oznaczać całkowitej rezygnacji z romantyzmu. Liczne agencje sprzedające wycieczki układają swoje propozycje tak, żeby miejscem noclegu był hotel, który pozwoli pogodzić aktywny odpoczynek i intymną atmosferę czasu we dwoje. Niejednokrotnie przy dokonywaniu rezerwacji takiej podróży warto wykorzystać bon na wakacje, który znacznie obniży, a niekiedy w całości pokryje jej cenę.

Sprawdź: https://www.qubushotel.com/pl/hotel-wroclaw

Background Image

Header Color

:

Content Color

: