Złap oddech na rowerze w górach

little girl g95056cf2f 640Zieleniec to miejscowość (a w zasadzie część miasta Duszniki-Zdrój) umiejscowiona w południowo-zachodniej Polsce, na zboczu Gór Orlickich. Jest popularna szczególnie jako ośrodek sportów zimowych. Jednakowoż z racji lokalizacji idealnie nadaje się także dla osób, które wolą wycieczki górskie czy też wytchnienie pośród przyrody. Od jakiegoś czasu jest również częścią szlaku kolarskiego, gdzie wprawia się narodowa kadra. Jeżeli jesteś entuzjastą jazdy na rowerze to doskonałe miejsce dla Ciebie.

Wyprawa do tego nadzwyczajnego kącika naszego kraju z bicyklem to znakomita szansa do treningu. Szlaków istnieje masa i są przystosowane do rozmaitego poziomu zaawansowania. Sława, jaką za sprawą zimowych atrakcji zdobył Zieleniec, zaowocowała tym, że o wolne pokoje jest bardzo trudno (zobacz dostępność wolnych pokoi w Zieleńcu tutaj). W szczególności kolarze górscy będą zachwyceni. Noclegi, które zapewnia Zieleniec przy stoku, to perfekcyjna inauguracja do doskonalenia kolarstwa górskiego. Liczne drogi oraz zjazdy na pewno pomogą zaprawić się do najbardziej wyczerpujących turniejów.

Teren Zieleńca to również kapitalne miejsce dla miłośników „szosówek”. Mnogość kilometrów przeuroczych tras utwardzonych, rokrocznie przywabia rzesze szosowców. Jeździła w tej okolicy nawet złota medalistka, w takim razie wybór tras zadowoli chociażby najbardziej wymagające osoby. A po intensywnym wysiłku – hotel ze SPA i relaks podczas zabiegów, czy w basenie - znajdziesz więcej na www. Zieleniec oferuje sporo kurortów, w których można ulec rozkosznemu lenistwu i zregenerować.

hotel g58852edc9 640Swoje miejsce znajdą tu także ci, którzy praktykują jazdę na rowerze, lecz niezupełnie profesjonalnie. Apartament w Zieleńcu wspaniale nada się na nastrojowy, a zarazem pełen energii pobyt. Nartorama, wieże widokowe oraz różne szlaki rowerowe zapewnią ciekawe chwile rodzicom z dziećmi. Dobrze jest napomknąć, że bliziutko stąd do granicy. Wobec tego za dnia wycieczki, natomiast w porze wieczoru wyborny Zieleniec. Restauracja z smakowitymi miejscowymi smakołykami stanie się perfekcyjnym dopełnieniem dnia.

Góry to świetne miejsce do wypadu w każdej porze roku – pełne ślicznych pejzaży oraz różnorodnych atrakcji. A dodatkowo korzystne dla zdrowia. Jeżeli uwielbiasz jazdę na rowerze, lecz jeszcze nie dojechałeś do Zieleńca – bezwarunkowo pojedź.

Background Image

Header Color

:

Content Color

: