Kilka uwag o graniu na gitarze

guitar gc5860a0f0 640Liczne grono młodych ludzi śni, by umieć grać na gitarze elektronicznej. To raczej ciężki aparat, aczkolwiek dzięki zawziętości i częstym lekcjom, możliwe jest sprawnie zapamiętać najważniejsze techniki posługiwania się gitarą. Dobrze jest też mieć pod ręką w przydatne akcesoria.

Czytaj więcej: Kilka uwag o graniu na gitarze

Siła chóru to nie tylko wokal

pexels cottonbro studio 7567336Mimo tego, iż pojawia się coraz więcej formacji wokalnych, jak i w branży muzycznej coraz bardziej dostrzegalne są efekty z nowoczesnym brzmieniem, zespoły chóralne szczycą się w dalszym ciągu dużą popularnością. Odnosi się to zarówno do chórów znanych, ale też do amatorów. Jeśli więc, jako pomysłodawca konkretnego wydarzenia, podejmujesz współpracę z chórzystami, musisz ogarnąć, jak usposobić się do ich występu.

Czytaj więcej: Siła chóru to nie tylko wokal

Ośrodek sportowy, który przyciąga wzrok

women g09016b65a 640Jeśli organizujesz remont ośrodka sportowego, wskazane jest pomyśleć o patentach, które dadzą nie tylko ergonomię, jakkolwiek zarówno ładny image. Aktualnie istniejące na rynku materiały umożliwiają poczynienie zarazem praktycznego, ale także interesującego wykończenia ośrodka!

Czytaj więcej: Ośrodek sportowy, który przyciąga wzrok

Muzyka - odkrywanie nowych twórców

Muzyka odkrywanie nowych twórcówDziś dostęp do muzyki jest niewątpliwie wygodniejszy niż jeszcze kilkanaście lat temu. Większość aktywnych dziś artystów oraz wytwórni wydaje piosenki na darmowych serwisach streamingowych, dzięki temu ekskluzywność materiału jest mniejsza, natomiast dostęp do muzyki jest coraz szerszy.

Czytaj więcej: Muzyka - odkrywanie nowych twórców

Obiekt sportowy a wydarzenie kulturalne – jak nagłośnienie wpływa na odbiór przekazu?

bleachers g41c347b2e 640Duże wydarzenia sportowe i rozrywkowe zobowiązują do właściwej logistyki, jak również miejsca. Często aranżowane są w tym celu hale sportowe, które gwarantują przestrzenie konieczne, aby całe show mogło odbywać się bez zakłóceń. W związku z tym niezmiernie ważne są odpowiednie przyrządy dźwiękowe.

Czytaj więcej: Obiekt sportowy a wydarzenie kulturalne – jak nagłośnienie wpływa na odbiór przekazu?

Background Image

Header Color

:

Content Color

: